Angelo Gargani

Angelo Gargani is een rechter en openbaar ambtenaar Italiaans.

Geboren in Morra De Sanctis, in 1939, Magistraat VII ^ professionele schatting.

Met DM 20 april 1967 werd hij benoemd tot gerechtelijk auditeur en bedoeld om het hof van Napels voor de stage.

Vanaf 12 februari 1968 om te 9 februari 1977, diende hij als rechter bij het V ^ civiele afdeling van het Hof van Milaan.

Van 10 februari 1977 tot 2 december 1990 was hij rechter van de rechtbank van Rome, juist van februari 1977 tot maart 1978 associate rechter bij het VI ^ Sec. Strafrechtelijke en van april 1978 tot december 1990 de onderzoeksrechter, een rol die hij toegevoegd aan de rechter voor het vooronderzoek van de inwerkingtreding van het nieuwe Wetboek van Strafvordering. Op dat moment was hij betrokken bij belangrijke processen die verband subversie zwart en processen met betrekking tot de misdrijven tegen het openbaar bestuur, tegen de persoon, eigendom.

Van 3 december 1990 27 november 1996 werd geplaatst uit positie en het Ministerie van Justitie met de post van directeur van het Bureau van het Bureau omgaan met de magistraten en de Hoge Raad voor de Magistratuur.

Van 28 november 1996 2 december 2001 was voorzitter van de strafkamer van het Hof van ^ Rome. De afdeling had geen materiële bevoegdheid, dan is de zaak toegewezen gerelateerde misdaden van verschillende aard

Vanaf 3 december 2001 tot 8 maart 2007 en buiten de rol geplaatst voor het ministerie van Justitie met de functie van Deputy Chief afdeling van de officiaal. Als onderdeel van deze taak die hij is toegewezen aan de delegatie met betrekking tot de bevoegdheid van de raad van bestuur van de rechterlijke macht en dat van alle personeel, inclusief de deurwaarders en het Bureau van het geschil dat alle geschillen met betrekking tot personeel omarmt. Nog steeds op het personeel behandelde alle activiteiten betreffende de betrekkingen met de vakbonden.

Bovendien is de functie van plaatsvervangend hoofd van de afdeling officiaal ondertekend uit de eerste hand van het Verdrag met de Italiaanse Postkantoor op het geïntegreerde beheer van de uitkomsten van de postdienst van juridische documenten, die op 1 maart 2005 in werking getreden.

Vervolgens, op 9 maart 2007 tot 30 november 2008, werd hij teruggeroepen naar de rol en opnieuw voorzitter van de Kamer van het Hof van Rome.

Van 1 december 2008 tot en met het ministerie van Justitie van de positie van hoofd van de dienst Interne audit.

Heeft uitgevoerd van de activiteiten van de voorzitter van de Fiscale Commissie Sectie Regionele van Lazio, is de site van Rome op het hoofdkantoor van Latijns-Amerika. Verkozen tot lid van de Raad voorzitterschap van Tax Justice in 2002; Hij heeft gediend als voorzitter van dat orgaan van mei 2005 tot 1 juli 2009.

De regerende Reggiani

Van 2007 tot 2008 als voorzitter van de Kamer van het Hof van Rome, Gargani heeft gediend als president van de Derde ^ Hof van Assisen met de toewijzing van de processen van groot belang, zoals de een in verband met de dood van de officiële SISMI Nicola Calipari, en dat de relatieve de moord op mevrouw Giovanna Reggiani.

Heeft wekte veel discussie het arrest van het Hof van Assisen, dat de toekenning van verzachtende omstandigheden heeft veroordeeld de verdachte tot 29 jaar, omdat - zoals door de rechtbank gerechtvaardigd opsteller van de sentenza- Mailat was "vierentwintig op het moment, geen strafblad, en het milieu Hij leefde werd afgebroken. Deze omstandigheden, samen met de grondwettelijke bepalingen die de inspanningen moeten worden gericht op het herstel, leidt het Hof hem een ​​levenslange gevangenisstraf te sparen, waarbij hem verzachtende omstandigheden gelijk aan verzwarende omstreden, hoewel en de maximale boete opgelegd voor de moord. "

De OIV ministerie van Justitie

Voormalig hoofd van de Interne Controle Dienst, bevoegd over de evaluatie van de leidinggevenden van het ministerie van Justitie, Gargani werd benoemd in 2010 hoofd van de nieuwe onafhankelijke beoordeling instantie die het vervangt, samen met de Magistraat Angelo Giorgianni en Lello Casesa.

Familiar notes

Angelo Gargani is broer van de voormalige MEP Forza Italië en voormalig parlementariër CDA Giuseppe Gargani

(0)
(0)
Commentaren - 0
Geen reacties

Voeg een Commentaar

smile smile smile smile smile smile smile smile
smile smile smile smile smile smile smile smile
smile smile smile smile smile smile smile smile
smile smile smile smile
Tekens over: 3000
captcha