Fabio Berardi

Fabio Berardi is een politicus van San Marino.

Staatssecretaris voor Toerisme, Sport, Economische Planning, Betrekkingen met de AASS.

San Marino burger, werd geboren 26 mei 1959 in San Marino. Hij woont in Borgo Maggiore met zijn vrouw en twee kinderen.

Graad in Geological Sciences 1984-1995 in de particuliere praktijk voordat hij directeur van de autonome staat van de productie. Hij was voorzitter van de Orde van Geologen van San Marino gedurende twee opeenvolgende termen. In 1993 nam hij deel aan de werkzaamheden van de Studiegroep "Algemeen Plan Turf". Van 1997-1998 voorzitter van de raad van bestuur dell'AASS was hij Het was ook burgemeester commissaris Stichting behoud van de natuur.

Politieke activiteiten

Hij begon leger in San Marino Socialistische Partij in 1978. Hij was een lid van de Gemeente Raad van Borgo Maggiore voor twee termen, van juni 1984 tot juni 1989 en van november 1995 tot december 1998. Van 1995 tot 1998 was hij coördinator van het ministerie van Land was en Landbouw. In mei 1998 werd hij lid van de Grote en de Algemene Raad, en was altijd herkozen in elke volgende verkiezing. Van 1999 tot 2005 was hij geserveerd op het secretariaat-beleid van de Socialistische Partij van San Marino. Na de eenwording van de Socialistische Partij van de Partij en de Progressieve Democraten, in 2005, was hij lid van het secretariaat-beleid van de nieuwe Partij van Socialisten en Democraten. In 2008 maakte hij de politieke kracht Arengo en vrijheid, waarin de lijsten werd verkozen Grote en de Algemene Raad in de algemene verkiezingen op 9 november 2008.

Overheidsopdrachten

Van oktober 2001 tot december 2003 was hij staatssecretaris van Territory, Leefmilieu en Landbouw; van januari 2004 tot juli 2006 heeft de staatssecretaris van Buitenlandse Zaken en de politieke, economische planning en Justitie; van 27 juli 2006 tot 27 november 2007 was hij de staatssecretaris van Volksgezondheid, Sociale Zekerheid, de sociale zekerheid en gelijke kansen heeft geoordeeld. Sinds 3 december 2008 is de houder van het Staatssecretariaat voor Toerisme, Sport, economische ordening en betrekkingen met de AASS.

Nevenfuncties

In juni 1990 was hij Sindacatore de Regency, in 1999, lid van het Coördinatiecomité voor het Jubeljaar. Hij maakte deel uit van de Deliberative Comité Raad het ontwerp van wet "wetboek van strafvordering" onderzoeken; en de Commissies Permanente Raad: - "Sociale zekerheid en sociale zekerheid; Sociale Zaken; gezondheid en hygiëne; grondgebied; milieu; openbare werken en openbare diensten; landbouw "; - "Constitutionele zaken en institutionele; Van de staatshoofden en regeringsleiders; civiele bescherming; Zaken; Betrekkingen met de Gemeente Raad "; - "Financiën, Begroting, en de programmering, het bedrijfsleven, de industrie en de economische samenwerking, handel, arbeid en samenwerking". Het was onderdeel van de Nationale Groep van de Republiek San Marino in de Interparlementaire Unie.

In het half jaar 1 april 2001- 1 oktober 2001 heeft gediend als kapitein Regent,.

Awards-Onderscheidingen

Op 19 maart 2001, in Rome, kreeg hij door de Italiaanse voorzitter van de titel van Ridder Grootkruis; van 3 september 2002 Crossbow Ere van de Republiek San Marino; 13 juli 2004, in Wenen, president van de Republiek Oostenrijk ontvangen, de Grote Medal of Honor in Goud met een bereik; 24 maart 2007, in Florence, kreeg hij door de Soka University-Japan eredoctoraat.

(0)
(0)
Commentaren - 0
Geen reacties

Voeg een Commentaar

smile smile smile smile smile smile smile smile
smile smile smile smile smile smile smile smile
smile smile smile smile smile smile smile smile
smile smile smile smile
Tekens over: 3000
captcha