Kwalificatie wereldkampioenschappen atletiek 2005

Kwalificatie voor de finale van de wereldkampioenschappen atletiek in 2005 in Helsinki.

Zie het WK in 2005 voor meer informatie

100 m vrouwen

Qualifiers

1 Batterij

  • María Karastamáti 11:40 - Q
  • Larisa Kruglova 11,50 - Q
  • Sylvie Mballa Eloundou 11:59 - Q
  • Mercy NKU 11,61 - Q
  • Diane Borg 12,61
  • Dolores Dogba 13:44

Niet overeen Takilang Kabua

Batterij 2

  • Christine Arron 11.15 - Q
  • Yuliya Nesterenko 11,21 - Q
  • Zhanna Block 11:39 - Q
  • Tahesia Harrigan 11:55 - Q
  • Soucko Koita Yah 00:06
  • Pauline Kwalea 13:43
  • Linda Sou Tit 13:45

Batterij 3

  • Sherone Simpson 11:33 - Q
  • Muna Lee 11:40 - Q
  • Manuela Levorato 11:46 - Q
  • Delphine Atangana 11:59 - Q
  • Gloria Diogo 00:09
  • Basma Al-Eshosh 00:37
  • Ngerak Florencio 12,64 P.N.

Batterij 4

  • Chandra Sturrup 11.15 - Q
  • Lucimar Aparecida de Moura 11:40 - Q
  • Mariya Bolikova 11:41 - Q
  • Heidi Hannula 11:55 - Q
  • Alenka Bikar 11,68 - Q
  • Mwemweata Kaitinano 13,80
  • Severina Chilala 14:21

Batterij 5

  • Olga Fedorova 11:36 - Q
  • Lauryn Williams 11,38 - Q
  • Vida Anim 11,50 - Q
  • Sylviane Félix 11:54 - Q
  • Natalia Deysie Sumigar 11,88
  • Desiree Craggette 12,80 P.N.
  • Marie-Victoire mboh 13:25

Batterij 6

  • Veronica Campbell 11:30 - Q
  • Endurance Ojokolo 11:40 - Q
  • Kelly-Ann Baptiste 11:48 - Q
  • LaVerne Jones 11,63 - Q
  • Im Cheong Wa 13:04
  • Evangeleen Ikelap 13:51

Niet spel: Shu-Chuan Chuang

Batterij 7

  • Aleen Bailey 11:52 - Q
  • Geraldine Pillay 11,60 - Q
  • Amandine Allou Affoué 11,65 - Q
  • Emma Ania 11,69 - Q
  • Curlee Gumbs 12,87
  • Valentina Nazarova 12,87
  • Montserrat Pujol 1.13
  • Christina Maltape 13,65

Batterij 8

  • Me'Lisa Barber 11:32 - Q
  • Kim Gevaert 11:36 - Q
  • Oluwatoyin Olupona 11,61 - Q
  • Melisa Murillo 11,71
  • Tricia Flores 00:59
  • Olga Gerasimova 12,95
  • Rosa-Mystique Jone 13:16

Kwartfinales

Vierde 1

  • Veronica Campbell 11.17 - Q
  • Lauryn Williams 22.11 - Q
  • Olga Fedorova 11,37 - Q
  • Geraldine Pillay 11:48
  • Heidi Hannula 11:52
  • Manuela Levorato 11:54
  • Sylvie Mballa Eloundou 11:55
  • Mercy NKU 11:57

Quarto 2

  • Christine Arron 11.03 - Q
  • Yuliya Nesterenko 18,11 - Q
  • Zhanna Block 27/11 - Q
  • Aleen Bailey 11:29 - Q
  • Tahesia Harrigan 11:47
  • Larisa Kruglova 11:56
  • Amandine Allou Affoué 11:57
  • Emma Ania 11:57

Vierde 3

  • Chandra Sturrup 11.10 - Q
  • Muna Lee 11:22 - Q
  • Kim Gevaert 25,11 - Q
  • Mariya Bolikova 11.27 - Q
  • María Karastamáti 29.11 Q
  • Sylviane Félix 11:51
  • Oluwatoyin Olupona 11:57
  • Alenka Bikar 11,69

Vierde 4

  • Sherone Simpson 11.12 - Q
  • Me'Lisa Barber 11.15 - Q
  • Lucimar Aparecida de Moura 11:28 - Q
  • Endurance Ojokolo 11:33 - Q
  • Vida Anim 11:41
  • Kelly-Ann Baptiste 11:42
  • LaVerne Jones 11:51
  • Delphine Atangana 11:52

Halve finales

Halve finale 1

  • Christine Arron 10,96 - Q
  • Veronica Campbell 11:00 - Q
  • Me'Lisa Barber 08.11 - Q
  • Muna Lee 11.10 - Q
  • Aleen Bailey 23,11
  • Olga Fedorova 11,27
  • Kim Gevaert 11,30
  • Endurance Ojokolo 11,60

Halve finale 2

  • Lauryn Williams 11.03 - Q
  • Chandra Sturrup 9.11 - Q
  • Yuliya Nesterenko 11.10 - Q
  • Sherone Simpson 11.15 - Q
  • Zhanna Block 11/18
  • María Karastamáti 20,11
  • Aparecida de Moura Lucimar 11,27
  • Mariya Bolikova 11,31

100 m Male

200m vrouwen

Qualifiers

1 Batterij

1 Cydonie Mothersill 23 "72 wat.
2 LaTasha Colander 23 "89 wat.
3 LaVerne Jones 24 "12 wat.
4 Lauren Hewitt 24 "20
5 Sheri-Ann Brooks 24 "20
6 Bolsun Yelena 24 "30
7 Krifka Karin Mayr-24 "61

Batterij 2

1 Joelia Goesjtsjina 22 "53 wat.
2 Allyson Felix 22 "68 wat.
Kim Gevaert 3º 22 "78 wat.
4 Sologub Natalya 23 "16 wat.
5 Maydanova Maryna 23 "31 wat.
6 Joseph Hamblet Tracy 24 "84
7 Moon Gertrudis 26 "28

Batterij 3

1 Feraez Fabienne 23 "72 wat.
2 Irina Chabarovo 23 "78 wat.
3 Rachelle Boone-Smith 23 "78 wat.
4 Amertil Christine 23 "88
5 Vida Anim 24 "16
6 Koime Mae 25 "31
7 Moyane Gcinile 27 "79

Batterij 4

1 Christine Arron 22 "89 wat.
2 Veronica Campbell 23 "28 wat.
3 Lucimar Aparecida de Moura 23 "36 wat.
Geraldine Pillay 4º 23 '58 kwal.
Alenka Bikar 5 ° 23 "77 wat.
6 Mercy NKU 23 "99

Halve finales

Halve finale 1

1 Christine Arron 22 "45 wat.
2 Rachelle Boone-Smith 22 "69 wat.
3 LaTasha Colander 22 "69 wat.
4 Cydonie Mothersill 23 "13 wat.
5 Irina Chabarovo 23 "26
6 Lucimar Aparecida de Moura 23 "42
7 Maydanova Maryna 23 "78
Geraldine Pillay 8, 24 "22

Halve finale 2

Allyson Felix 1 22 "90 wat.
2 Kim Gevaert 22 "97 wat.
3 Veronica Campbell 23 "02 wat.
Joelia Goesjtsjina 4º 23 '10 kwal.
5 Feraez Fabienne 23 "29
6 Sologub Natalya 23 "62
7 LaVerne Jones 23 "62
Alenka Bikar 8 ° 23 '94

200 m Male

400 m vrouwen

Qualifiers

1 Batterij

1 Ana Guevara 51 "14 wat.
2 Christine Amertil 51 "35 wat.
3º Fatou Bintou Fall 51 "45 wat.
4 Fraser Vrouw 51 "68 wat.
5 Guzowska Anna 52 "20 wat.
6 Dimitra Dova 52 "29
7 Uljas Egle 52 "94
8 Luogon Kou 54 "85

Batterij 2

1 DeeDee Trotter 51 "44 wat.
2 Christine Ohuruogu 51 "76 wat.
3 Karen Shinkins 51 "82 wat.
4 Nadjina Kaltouma 51 "88 wat.
5 Lucimar Teodoro 52 "19 wat.
6 Asami Tanno 52 "80
7-Kangni Sandrine Thiébaud 53 "39
8 Bulghadaryan Gayane 59 "46

Batterij 3

1 Svetlana Pospelova 50 "80 wat.
2 Tiandra Ponteen 51 "37 wat.
3 Nawal El Jack 51 "61 wat.
4 Almirão Maria Laura 52 "69
5 Grenot Libania 53 "05
6 Petráhn Barbara 53 "09
7 Kirsi Mykkänen 53 "10
8 Ali Shifana 1'01 "55

Batterij 4

1 Tonique Williams-Darling 51 "04, die
2 Olesya Zykina 51 "59 die
3 Shericka Williams 52 '07 waarin
Anna Kozak 4º 52 '19 kwal.
5 Prokopek Grazyna 52 "39
6 Solen Desert 52 "94
7 amantle montsho 53 "97

Batterij 5

1 Sanya Richards 51 "00 wat.
Amy Mbacke Thiam 2 51 "66 wat.
3 Lorraine Fenton 52 "07 wat.
4 Hazel-Ann Regis 52 "51
5 Antonina Yefremova 52 "89
6 Aliann Pompey 53 "12
7 Estie Wittstock 53 "28

Batterij 6

1 Natalja Antjoech 51 "38 wat.
2 Monique Henderson 51 "65 wat.
3 Usovich Ilona 51 "66 wat.
Lee McConnell 4º 52 '00 kwal.
5 Ronetta Smith 52 "26
6 Alexander Kineke 54 "45
7 Mounira Al-Saleh 55 "83
Retreat: Bewouda Hortense

Halve finales

Halve finale 1

1 Sanya Richards 50 "05 wat.
Amy Mbacke Thiam 2 50 "83 wat.
3 Antjoech Natalya 50 "99
4 Nawal El Jack 51 "85
5 Tiandra Ponteen 51 "88
6 Shericka Williams 52 "44
7 Fraser Vrouw 52 "48
Anna Kozak 8 ° 52 '73

Halve finale 2

1 Svetlana Pospelova 50 "34 wat.
2 DeeDee Trotter 50 "73 wat.
3 Christine Amertil 51 "03
4 Ohuruogu Christine 51 "43
5 Lorraine Fenton 51 "48
6 Nadjina Kaltouma 52 "07
7 Fatou Bintou Fall 52 "35
8 Guzowska Anna 52 "45

Halve finale 3

1 Tonique Williams-Darling 49 "69 wat.
2 Ana Guevara 50 "33 wat.
3 Olesya Zykina 50 "73 wat.
4 Monique Henderson 50 "73 wat.
5 Usovich Ilona 50 "96
6 McConnell Lee 51 "15
7 Lucimar Teodoro 51 "98
Karen Shinkins 8 ° 52 '17

400 m Male

Qualifiers

1 Batterij

1 Timothy Benjamin 44 "85 wat.
2 Brandon Simpson 44 "98 wat.
3 Godday James 45 "30 wat.
4 Molefe Californië 45 "34 wat.
5 Pierre Lavanchy 45 "79 wat.
6 Željko Vincek 46 "03
7 Al-Hajjaj Abdesalem Khalifeh Bajes 48 "89
8 Battistel Florent 50 "54

Batterij 2

1 Jeremy Wariner 45 "24 wat.
2 Robert Tobin 45 "41 wat.
3 Jonge Talkmore Nyongani 45 "55 wat.
4 Al-Bishi Hamdan ODHA 45 "88 wat.
5 Branteghem Cedric van 46 "42
Alejandro Cardenas 6º 46 "73
7 Yaya Isaac 47 "75

Batterij 3

1 Johannes Steffensen 45 "62 wat.
2 Christopher Tyler 45 "66 wat.
3 Arismendi Peguero 45 "80 wat.
4 Milazar Eric 45 "91
5 Andrae Williams 46 "49
6 Kirch Simon 47 "45
7 Al-Saeed Adhreai 49 "74
Gediskwalificeerd: Thawidul Islam Tawhid

Batterij 4

1 Andrew Rock 44 "98 wat.
2 Christopher Brown 45 "20 wat.
3 Andrea Barberi 45 "70 wat.
4 Sofiane Labidi 45 "71 wat.
Mitsuhiro Sato 5 45 "78 wat.
6 dos Santos Anderson Jorge 46 "32
7 Chung Cheng-kang 47 "85
8 Glauco Martini 51 "48

Batterij 5

1 Michael Blackwood 45 "58 wat.
Santa Carlos 2 45 "63 wat.
3 Francique Alleyne 45 "77 wat.
4 Marciniszyn Marcin 45 "97
5 Damion Barry 46 "20
Nery Brenes 6º 47 "11
7 Ibrahim Ahmadov 48 "51

Batterij 6

Gary Kikaya 1 45 "88 wat.
2 Lansford Spence 46 "21 wat.
3 Ofentse Mogawane 46 "80
4 Louis Wilan 46 "93
5 Prasanna Sampath Amarasekara 47 "11
6 Walasi Chris Meke 49 "47
Gediskwalificeerd: Gandéga Boubou, Weigopwa Saul

Batterij 7

1 Darold Williamson 45 "97 wat.
2 Nagmeldin Abubakr Ali 46 "02 wat.
3 Maleachi Davis 46 "14
4 Ato Modibo 46 "28
5 Leslie Djhone 46 "57
6 Chris Lloyd 47 "13
7 Kamut Mozes 48 "63

Halve finales

Halve finale 1

1 Brandon Simpson 45 "53 wat.
2 Rock Andrew 45 "78 wat.
3 John Steffensen 46 "06 wat.
Santa Carlos 4 46 "07
5 Francique Alleyne 46 "59
6 Godday James 46 "62
7 Al-Bishi Hamdan ODHA 46 "80
Andrea Barberi 8 ° 47 '10

Halve finale 2

1 Christopher Tyler 45 "47 wat.
2 Darold Williamson 45 "65 wat.
3 Benjamin Timothy 45 "66 wat.
4 Arismendi Peguero 46 "08
Gary Kikaya 5 ° 46 "15
6 Nagmeldin Abubakr Ali 46 "67
7 Lansford Spence 47 "20
Gepensioneerde: Sofiane Labidi

Halve finale 3

1 Jeremy Wariner 45 "65 wat.
2 Christopher Brown 45 "67 wat.
3 Michael Blackwood 46 "25
4 Robert Tobin 46 "69
5 Pierre Lavanchy 47 "19
6 Jonge Talkmore Nyongani 47 "20
7 Molefe Californië 47 "26
Mitsuhiro Sato 8 ° 48 '55

800 m vrouwen

Qualifiers

1 Batterij

1 Clark Hazel 2'01 "91 wat.
Kenia Sinclair 2 2'02 "18 wat.
Amina Ait Hammou 3 2'02 "36 wat.
4 Agnes Samaria 2'02 "46 wat.
5 Neisha Bernard-Thomas 2'02 "50
6 Brigita Langerholc 2'03 "06
7 Binnaz Uslu 2'03 "73
8 Nsourou Marlyse 2'14 "47

Batterij 2

1 Zulia Calatayud 2'00 "77 wat.
2 Hasna Benhassi 2'00 "77 wat.
3 Kameisha Bennett 2'01 "78 wat.
Susan Scott 4 2'02 "00 wat.
5 Teodora Kolarova 2'02 "45
6 Miho Sugimori 2'02 "82
Marcela Britos 7 2'10 "21
8 Djama Liban Markabo 2'50 "95

Batterij 3

1 Tatyana Andrianova 2'06 "38 wat.
2 Schmidt Alice 2'07 "10 wat.
Mayte Martínez 3 2'07 "34 wat.
4 Setowska Ewelina 2'07 "37 wat.
5 Myint Myint Aye Myint Myint Aye 2'08 "50
6 Marian Burnett 2'09 "88
Niet overeen Nahida Touhami

Batterij 4

1 Svetlana Cherkasova 2'00 "62 wat.
2 Valdonado Laetitia 2'00 "87 wat.
3 Usovich Svetlana 2'01 "09 wat.
4 Klocová Lucia 2'01 "63 wat.
5 Tetyana Petlyuk 2'01 "78 wat.
6 Ait Hammou Seltana 2'02 "16
Elisa Cusma 7 2'05 "95
Gulnaz Ara 8 2'13 "87

Batterij 5

1 Chzhao Larisa 2'00 "64 wat.
Maria de Lurdes Mutola 2 2'00 "71 wat.
Michelle Ballentine 3 2'01 "05 wat.
4 Stăncescu-Mihaela Neacsu 2'01 "35 wat.
5 Grądzki Monika 2'01 "56 wat.
6 Letitia Vriesde 2'01 "65 wat.
Diane Cummins 7 2'01 "71 wat.
Niet spel: Akosua Serwaa

Halve finales

Halve finale 1

1 Clark Hazel 1'59 "00 wat.
2 Chzhao Larisa 1'59 "07 wat.
Maria de Lurdes Mutola 3 1'59 "29 wat.
4 Mayte Martínez 1'59 "40 wat.
5 Amina Ait Hammou 2'00 "22
6 Stăncescu-Mihaela Neacsu 2'00 "63
7 Klocová Lucia 2'00 "64
Susan Scott 8 ° 2'01 "17

Halve finale 2

1 Zulia Calatayud 1'57 "92 wat.
2 Svetlana Cherkasova 1'58 "58 wat.
3 Kenia Sinclair 1'59 "45
Diane Cummins 4 2'00 "10
5 Agnes Samaria 2'00 "13
6 Schmidt Alice 2'01 "43
Letitia Vriesde 7 2'02 "07
8 Grądzki Monika 2'02 "09

Halve finale 3

1 Tatyana Andrianova 2'01 "35 wat.
2 Hasna Benhassi 2'01 "59 wat.
3 Valdonado Laetitia 2'01 "90
4 Setowska Ewelina 2'02 "02
5 Usovich Svetlana 2'02 "34
6 Tetyana Petlyuk 2'02 "46
Michelle Ballentine 7 2'03 "98
Retreat: Bennett Kameisha

800 m Male

Qualifiers

1 Batterij

Rashid Ramzi 1 1'46 "17 wat.
2 James McIlroy 1'46 "44 wat.
3 Mbulaeni Mulaudzi 1'46 "85 wat.
4 René Herms 1u47 "07 wat.
5 Berhanu Alemu 1u47 "37 wat.
6 dos Santos Barbosa Osmar 1u47 "74
7 Lee Jae-hoon 1u47 "90
Tom Omey 8 1'49 "62
Niet starten: Ismail Ahmed Ismail

Batterij 2

1 Mehdi Baala 1'46 "57 wat.
2 Wilfred Bungei 1'46 "71 wat.
3 Khadevis Robinson 1'46 "74 wat.
4 Dmitriy Bogdanov 1'46 "88 wat.
5 Pawel Czapiewski 1'46 "93 wat.
6 Mohammad Al-Azemi K 1u47 "05 wat.
7 Joseph Moise 1'48 "29
8 López Geyman 1'52 "24
Gediskwalificeerd: da Silva Geramias

Batterij 3

1 Joeri Borzakovski 1'50 "14 wat.
2 Yiampoy William 1'50 "14 wat.
3-Saïd Guerni Djabir 1'50 "16 wat.
Jason Stewart 4 1'50 "35
5 Dmitrijs Milkevics 1'50 "44
6 Fabiano Peçanha 1'50 "89
7 Paskar Owor 1'51 "72
8 Trinidad Rodrigo 1'55 "43
Gediskwalificeerd Samwel Mwera

Batterij 4

1 Youssef Saad Kamel 1u47 "65 wat.
2 David Krummenacker 1u47 "82 wat.
3 Chehibi Mouhssin 1'48 "17 wat.
4 ego Alfred Kirwa 1'48 "72
5 Arnoud Okken 1'48 "95
6 Fadrique Iglesias 1'49 "57
7 Oabona Onalenna 1'50 "18
Gepensioneerd: Manuel Olmedo

Batterij 5

Antonio Manuel Reina 1 1u47 "14 wat.
Gary Reed 2 1u47 "23 wat.
3 Amine Laalou 1u47 "62 wat.
4 André Bucher 1u47 "97
5 Bobbato Maurizio 1'48 "36
6 Kukkamo Juha 1'48 "69
7 Sherridan Kirk 1'48 "77
8 Prince Mumba 1'49 "10

Batterij 6

1 Ali Belal Mansoor 1u47 "16 wat.
2 Sadjad Moradi 1u47 "18 wat.
3 Al Salhi Mohammed 1u47 "27 wat.
Eugenio Barrios 4 1u47 "53 wat.
5 Tadili Achraf 1'48 "42
6 Dirshe Rizak 1'48 "43
Kevin Hicks 7 1'50 "00
Gediskwalificeerd: Sultan Majed Saeed

Halve finales

Halve finale 1

1 Joeri Borzakovski 1'44 "26 wat.
2 Rashid Ramzi 1'44 "30 wat.
3 William Yiampoy 1'44 "51 wat.
4-Saïd Guerni Djabir 1'44 "80 wat.
5 Amine Laalou 1'45 "05
6 Mohammad Al-Azemi 1'48 "02
Eugenio Barrios 7 1'48 "76
8 Khadevis Robinson 1'49 "13

Halve finale 2

1 Ali Belal Mansoor 1'45 "35 wat.
2 Mehdi Baala 1'45 "40 wat.
3 Mbulaeni Mulaudzi 1'45 "73
4 Pawel Czapiewski 1'46 "33
5 Dmitriy Bogdanov 1'46 "83
6 Antonio Manuel Reina 1'46 "89
7 Berhanu Alemu 1u47 "66
8 Al Salhi Mohammed 1u47 "97

Halve finale 3

1 Reed Gary 1'44 "33 wat.
2 Wilfred Bungei 1'44 "41 wat.
Youssef Saad Kamel 3 1'44 "90
4 René Herms 1'45 "21
5 Chehibi Mouhssin 1'45 "82
6 Sadjad Moradi 1'45 "88 P.N.
7 McIlroy James 1'45 "91
David Krummenacker 8 ° 1'46 "76

1500m vrouwen

Qualifiers

1 Batterij

1 Maryam Jamal 4'10 "58 wat.
2 Tatyana Tomashova 4'10 "74 wat.
3 Anna Jakubczak 4'11 "28 wat.
4 Olga Jegorova 4'11 "64 wat.
Natalia Rodríguez 5 4'11 "82 wat.
6 Dehiba Hind 4'12 "23
7 Alesya Turava 4'14 "21
8 Berlanda Eleonora 4'14 "54
9 Efedáki Konstadina 4'15 "00
10º Neporadna Nelya 4'15 "46
Nancy Jebet Lagat 11º 4'16 "13
12º Clement Treniere 4'16 "51
13º Tadesse Mestawat 4'20 "20
Niet overeen Nahida Touhami

Batterij 2

1 Yuliya Chizhenko 4'07 "26 wat.
2 Bati Gelete Burika 4'07 "35 wat.
Yelena Soboleva 3 4'07 "69 wat.
4 Bouchra Ghezielle 4'07 "87 wat.
5 Carmen Douma-Hussar 4'08 "73 wat.
6 Krakoviak Irina 4'09 "11 wat.
Helen Clitheroe 7 4'09 "13 wat.
Wioletta Janowska 8 4'09 "90
Daniela Yordanova 9 4'11 "64
10º Dumbravean Corina 4'12 "35
Maria Martins 11º 4'14 "12
Nuria Fernández 12º 4'14 "45
Johanna Risku 13º 4'15 "44
14º Pilskog Trine 4'18 "63
Sonia Lopes 15 ° 4'51 "29

1500 m male

Qualifiers

1 Batterij

1 Mehdi Baala 3'36 "56 wat.
2 Boukensa Tarek 3'36 "70 wat.
3 Alex Kipchirchir 3'36 "74 wat.
Kevin Sullivan 4 3'36 "80 wat.
5 East Michael 3'36 "84 wat.
Alan Webb 6 3'36 "84 wat.
7 Bensghir Yassine 3'37 "11 wat.
Juan Carlos Higuero 8 3'37 "40 wat.
Joeri Jansen 9 3'39 "43 wat.
Adrian Blincoe 10 3'39 "54 wat.
Jonas Hamm 11º 3'43 "20
12º Abdillahi Ahmed Mohamed 3'50 "92
Fumikazu Kobayashi 13e 3'51 "76
Niet starten: ASHAK Peter Roko

Batterij 2

1 Arturo Casado 3'41 "64 wat.
2 Adil Kaouch 3'41 "75 wat.
3 Lukezic Christopher 3'41 "80 wat.
Rui Silva 4 3'41 "83 wat.
5 Bashir Daham Najim 3'41 "88 wat.
6 Daniel Komen Kipchircir 3'41 "91
7 Yemmouni Mounir 3'42 "39
8 Zerguelaine Antar 3'43 "02
9 Ali Belal Mansoor 3'43 "15
10º de Souza Hudson 3'43 "18
11º Nick McCormick 3'44 "40
12º Wendimu Mulugeta 3'44 "42
Niet starten: Samwel Mwera, Soares Alin

Batterij 3

Rashid Ramzi 1 3'38 "32 wat.
2 Ivan Heshko 3'39 "84 wat.
3 Nicholas Willis 3'39 "89 wat.
4 Estevez Reyes 3'39 "93 wat.
5 Markos Geneti 3'39 "94 wat.
Youssef Baba 6 3'39 "96 wat.
Rob Myers 7 3'40 "16 wat.
Nathan Brannen 8 3'40 "69 wat.
Johan Cronjé 9 3'41 "43 wat.
10º Choge Augustine Kiprono 3'41 "70
James Nolan 11º 3'42 "53
12º Asyran Armen 4'03 "21
Niet starten: Boulahfane Kamal

Halve finales

Halve finale 1

1 Adil Kaouch 3'40 "51 wat.
2 Arturo Casado 3'40 "61 wat.
3 Alex Kipchirchir 3'40 "68 wat.
Rui Silva 4 3'40 "72 wat.
Reyes Estévez 5 3'40 "73 wat.
6 Nicholas Willis 3'40 "87
Kevin Sullivan 7 3'41 "00
Mehdi Baala 8 3'41 "34
Youssef Baba 9 3'42 "12
Rob Myers 10º 3'42 "38
Johan Cronjé 11e 3'42 "77
Markos Geneti 12 ° 3'42 "80

Halve finale 2

Rashid Ramzi 1 3'34 "69 wat.
2 Alan Webb 3'36 "07 wat.
3 Boukensa Tarek 3'36 "14 wat.
4 Bashir Daham Najim 3'36 "38 wat.
5 Ivan Heshko 3'36 "60 wat.
Juan Carlos Higuero 6 3'36 "65 wat.
7 Bensghir Yassine 3'36 "76 wat.
Christopher Lukezic 8 3'37 "20
Adrian Blincoe 9 3'38 "20
Nathan Brannen 10º 3'39 "37
11º Oost Michael 3'40 "27
Joeri Jansen 12 ° 3'44 "88

5000 m Vrouwelijk

Kwalificatie

1 Batterij

1 Tirunesh Dibaba 14'50 "98 wat.
2 Melkamu Meselech 14'51 "49 wat.
3 Joanne Pavey 14'53 "82 wat.
4 Prisca Jepleting Ngetich 14'54 "50 wat.
Marta Domínguez 5 ° 14'56 "02 wat.
6 Kravtsova Olga 14'56 "16 wat. P.N.
7 Mohamed Zakia Mrisho 14'57 "22 wat. P.N.
8 Zon Yingjie 14'58 "34 wat.
9 Kayoko Fukushi 15'05 "77 wat.
Lauren Fleshman 10º 15'32 "05
Veerle Dejaeghere 11º 15'47 "01
Maryna Dubrova 12º 16'01 "88
Kwizera Anesie 13º 16'06 "66 P.N.
Catherine Chikwakwa 14º 16'11 "63
Jessica Augusto 15 ° 16'23 "66

Batterij 2

Meseret Defar 1 15'13 "52 wat.
2 Ejegayehu Dibaba 15'14 "33 wat.
3 Xing Huina 15'14 "48 wat.
4 Lilia Sjoboechova 15'14 "63 wat.
Isabella Ochichi 5 ° 15'16 "51 wat.
6 Wigene Susanne 15'18 "38 wat.
7 Shalane Flanagan 15'20 "59
8 Protópappa María 15'32 "04
9 Amy Rudolph 15'32 "73
Margaret Maury 10º 15'35 "65
Dulce María Rodríguez 11º 15'44 "65
Kalovics Anikó 12º 15'46 "36
Sultan Simret 13º 15'47 "46
Maria McCambridge 14º 16'05 "44
Miriam Kaumba 15 ° 16'10 "70

5000 m Male

Qualifiers

1 Batterij

1 Isaac Kiprono Songok 13'20 "36 wat.
2 Tariku Bekele 13'20 "66 wat.
3 John Kibowen 13'21 "08 wat.
4 Birhanu Dejene 13'21 "20 wat.
5 C'Kurui James Kwalia 13'21 "36 wat.
6 Zersenay Tadesse 13'22 "36 wat.
7 Boniface Kiprop 13'22 "44 wat.
8 Wilson Busienei Kipkemei 13'25 "36
9 Alberto García 13'25 "44
Ian Dobson 10º 13'27 "16
Hicham Bellani 11º 13'29 "44
Alejandro Suárez 12º 13'31 "63
Sergiy Lebid 13º 13'43 "50
Reid Coolsaet 14º 13'53 "15
Roberto García 15º 13'59 "50
Ryan Hall 16º 13'59 "86
Eduardo Buenavista 17º 14'24 "90
Michael Sanchez 18º 15'34 "82
Mostafa Mohammed 19 ° 15'37 "04

Batterij 2

1 Eliud Kipchoge 13'12 "86 wat.
2 Craig Mottram 13'12 "93 wat.
3 Sihine Sileshi 13'13 "04 wat.
4 Saïdi-Sief Ali 13'13 "50 wat.
Benjamin Limo 5 ° 13'14 "30 wat.
6 Naasi Fabiano Joseph 13'18 "18 wat.
7 Al-Outaibi Moukheld 13'20 "06 wat.
8 Marius Bakken 13'22 "00 wat.
9 Mourhit Mohammed 13'22 "87
Samson Kiflemariam 10º 13'31 "05
Het Ismail Rashed 11º 13'31 "73
Moses Kipsiro 12º 13'32 "25
Tim Broe 13º 13'51 "17
Aung Thiha 14º 14'33 "69
Francis Khanje 15º 14'51 "49
Gediskwalificeerd: Jesús España
Niet starten: Amyn Mohammed, Abderrahim Goumri, Günther Weidlinger

Relais 4 x 100 m vrouwen

Qualifiers

1 Batterij

1 USA 42 "16 wat.
2 Nigeria 43 "53 wat.
Zweden 3 43 "67 P.N.
4 Groot-Brittannië 43 "83
Gediskwalificeerd Nederland
Retreat: Bahamas

Batterij 2

1 Frankrijk 42 "86 wat.
2 Jamaica 42 "97 wat.
3 Colombia 43 "03 wat. P.N.
Brazilië 4º 43 '22 kwal.
5 Italiaanse 44 "03
Retreat: Finland

Batterij 3

Belarus 1 42 "80 wat. P.N.
2 Polen 43 "37 wat.
3 België 43 "40
4 Oekraïne 43 "62
5 Japan 44 "52
Retreat: Rusland

4 x 100 meter relay mannen

Qualifiers

1 Batterij

1 Frankrijk 38 "34 wat.
2 Jamaica 38 "37 wat.
Duitsland 3 38 "58 wat.
Australië 4 ° 38 '65 kwal.
5 Brazil 38 "92
6 Finland 39 "30 P.N.
Ingetrokken:

Batterij 2

1 Trinidad en Tobago 38 "28 wat.
2 GreatGroot-Brittannië 38 "32 wat.
3 Japan 38 "46 wat.
4 Nederlandse Antillen 38 "60 wat. P.N.
Canada 5 38 "67
6 Nigeria 39 "29
Gediskwalificeerd: Italië
Retreat: Polen

Relais 4 x 400 m vrouwen

Kwalificatie

1 Batterij

1 Rusland 3'20 "32 wat.
2 Polen 3'26 "04 wat.
3 Wit-Rusland 3'27 "65 wat.
Duitsland 4 3'27 "96 wat.
5 Senegal 3'29 "03
6 Roemenië 3'30 "97
Bulgarije 7 3'38 "96

Batterij 2

1 Groot-Brittannië 3'26 "19 wat.
2 Brazilië 3'26 "82 wat.
Oekraïne 3 3'27 "23 wat.
4 Jamaica 3'27 "87 wat.
Mexico 5 3'31 "41
6 Zuid-Afrika 3'31 "71
Gediskwalificeerd USA

4 x 400 meter relay mannen

Qualifiers

1 Batterij

1 Bahamas 2'59 "73 wat.
2 Jamaica 2'59 "75 wat.
Polen 3 3'00 "38 wat.
Duitsland 4 3'03 "17
Zweden 5 3'03 "62
Botswana 6 ° 3'06 "39

Batterij 2

1 VS 3'00 "48 wat.
2 Trinidad en Tobago 3'01 "91 wat.
Rusland 3 3'02 "05 wat.
4 Oekraïne 3'03 "41
Spanje 5 3'08 "03
6 Zimbabwe 3'08 "26
Gediskwalificeerd: Japan

Batterij 3

1 Groot-Brittannië 3'01 "95 wat.
2 Frankrijk 3'02 "86 wat.
3 Dominicaanse Republiek 3'03 "57
4 Italiaanse 3'04 "40
5 Susafrica 3'04 "64
6 Nigeria 3'07 "91
Gediskwalificeerd: Saudi-Arabië

100 m horden vrouwen

Qualifiers

1 Batterij
1 Michelle Perry 12 "64 wat.
2 Vonette Dixon 12 "95 wat.
3 Jenny Kallur 12 "96 wat.
Reina-Flor Okori 4º 13 '14 kwal.
5 Maila Paula Machado 13 "21
6 Hanna Korell 13 "39
Niet overeen Fatmata Fofanah

Batterij 2
1 Delloreen Ennis-London 12 "65 wat.
2 Alozie Glory 12 "71 wat.
3 Koroteyeva Mariya 12 "73 wat.
4 Virginia Powell 12 "91 wat.
5 Sarah Claxton 13 "17
6 Redoúmi Flóra 13 "65
7 Bernardez Jeimy 14 "78
8 Rustignoli Barbara 15 "51

Batterij 3
1 Felicien Verlies 12 "77 wat.
2 Nadine Faustin-Parker 12 "85 wat.
3 Trywianska Aurelia 12 "86 wat.
Susanna Kallur 4º 12 '87 kwal.
5 Lamalle Adrianna 12 "93 wat.
Derval O'Rourke 6º 13 "00 wat.
Trecia Roberts 7 ° 13 '93

Batterij 4
1 Brigitte Foster-Hylton 12 "64 wat.
2 Kirsten Bolm 12 "68 wat.
3 Irina Shevchenko 12 '76 kwal.
4 Priscilla Lopes 12 '85 kwal.
5 Anay Tejeda 12 "96 wat.
6 Eboulabeka Solène 14 "66
Geen resultaten: Martincová Lucie

Batterij 5
1 12 Joanna Hayes "79 wat.
2 Ferga-Khodadin Linda 12 "85 wat.
3 Olena Krasovska 12,86 kwal.
4 Angela Whyte 12 "88 wat.
5 Feng Yun 12 "99 wat.
6 Céline Laporte 14 "00
Retreat: Natalya Rusakova

Halve finales

Halve finale 1
1 Delloreen Ennis-London 12 "79 wat.
2 Koroteyeva Mariya 12 "80 wat.
3 Jenny Kallur 12 "85 wat.
4 Felicien Verlies 12 "94
5 Anay Tejeda 12 "95
6 Powell Virginia 13 "02
7 Feng Yun 13 "15
Retreat: Ferga-Khodadin Linda

Halve finale 2
1 Brigitte Foster-Hylton 12 "65 wat.
2 Joanna Hayes 12 "76 wat.
3 Irina Shevchenko 12 '76 kwal.
4 Olena Krasovska 12 "85
5 Priscilla Lopes 12 '91
6 Reina-Flor Okori 12 "99
7 Derval O'Rourke 13 "23
8 Nadine Faustin-Parker 13 "27

Halve finale 3
1 Michelle Perry 12 "86 wat.
2 Kirsten Bolm 12 "95 wat.
3 Susanna Kallur 13 "05
4 Alozie Glory 13 "05
5 Vonette Dixon 13 "08
6 Trywianska Aurelia 13 "11
7 Angela Whyte 13 "52
8 Lamalle Adrianna 13 "60

110m horden mannen

Qualifiers

1 Batterij
1 Blaschek Thomas 13 "86 wat.
Allen Johnson 2 13 "92 wat.
3 Yoel Hernández 14 "03 wat.
4 Ivan Bitzi 14 "26
5 Lavanne Cédric 14 "49
6 Theofánov Alexandros 14 "73
7 Matthews-Jouda Todd 15 "43

Batterij 2
1 Liu Xiang 13 "73 wat.
2 dos Santos Redelén 13 "74 wat.
3 Jonathan N'Senga 13 "89 wat.
4 Anier García 14 "01 wat.
5 Elmar Lichtenegger 14 "04 wat.
6 Matti Niemi 14 "18
7 Jackson Quiñonez 14 "34
8 Ashirmuradov Baymurat 15 "52

Batterij 3
1 Ladji Doucouré 13 "86 wat.
2 Inocêncio Mateus Facho 13 "96 wat.
3 Chris Pinnock 14 "11 wat.
4 Gregory Sedoc 14 "24
5 Demydyuk Serhiy 14 "25
6 Karl Jennings 14 "30
7 Sultan Tucker 14 "34
Niet starten: Andrea Giaconi

Batterij 4
1 Shi Dongpeng 13 "80 wat.
2 Terrence Trammell 13 "80 wat.
3 Peremota Igor 13 "89 wat.
Robert Kronberg 4º 13 '90 kwal.
5 Masato Naito 13 "90 wat.
6 Scott Allan 14 "18
7 Peter Coghlan 14 "57
8 Tang Hon Sing 14 "83

Batterij 5
1 Anselmo da Silva 13 '96 kwal.
2 Dominique Arnold 13 "96 wat.
3 Marcel van der Westen 14 "01 wat.
4 Paulo Villar 14 "12
5 Randriamihaja Joseph Berlioz 14 "18
6 Satoru Tanigawa 14 "25
7 Felipe Vivancos 14 "34
8 M'Voutoukoulou Julien 15 "41

Batterij 6
13 Dayron Robles 1 "83 wat.
2 Stanislavs Olijars 13 "86 wat.
3 Joel Brown 13 "90 wat.
Maurice Wignall 4º 13 '90 kwal.
5 Dudley Dorival 14 "02 wat.
6 Wu Youjia 14 "38
7 Ilariani David 14 "88
8 Wongsriphuck Suphan 15 "05

Halve finales

Halve finale 1
1 Ladji Doucouré 13 "35 wat.
2 Dominique Arnold 13 "39 wat.
3 Shi Dongpeng 13 "44
4 Yoel Hernández 13 "54
5 Peremota Igor 13 "71
6 dos Santos Redelén 13 "88
7 Masato Naito 13 "88
Dudley Dorival 8 ° 14 '11

Halve finale 2
Terrence Trammell 1 13 "31 wat.
2 Liu Xiang 13 "42 wat.
3 Stanislavs Olijars 13 "53
4 Anselmo da Silva 13 "63
Robert Kronberg 5 ° 13 "69
6 Chris Pinnock 13 "73
7 Jonathan N'Senga 13 "94
8 Anier García 13 "99

Halve finale 3
1 Allen Johnson 13 "23 wat.
2 Maurice Wignall 13 "24 wat.
3 Inocêncio Mateus Facho 13 "39 wat.
4 Joel Brown 13 "43 wat.
5 Blaschek Thomas 13 "45
6 Marcel van der Westen 13 "63
7 Elmar Lichtenegger 13 "74
Dayron Robles 8 ° 14 '16

400m horden vrouwen

Qualifiers

1 Batterij
1 Yuliya Pechonkina 53 "77 wat.
2 Pskit Malgorzata 55 "72 wat.
3 Hantzi-Neag Hristina 56 "15 wat.
Andrea Blackett 4º 56 '32 kwal.
5 Claudia Marx 56 "60 wat.
6 Nicola Sanders 56 "83 wat.
7 Mohd Khalid Noraseela 57 "58

Batterij 2
1 Jesien Anna 55 "79 wat.
2 Benedetta Ceccarelli 56 "00 wat.
3 Louise Gundert 56 "53 wat.
Tawa Dortch 4º 56 '54 kwal.
5 Shevon Stoddart 56 "55 wat.
6 Aguilera Jessica 1'04 "43
Gediskwalificeerd: Wang Xing

Batterij 3
1 Sandra Glover 55 "31 wat.
2 februari Surita 55 "89 wat.
3 Chrust-Rozej Marta 56 "35 wat.
4 Hejnová Zuzana 56 "86 wat.
5 Cora Olivero 56 "96 wat.
6 Torshina-Alimzhanova Natalya 58 "26
7 Djamaldine Salhate 1'00 "33

Batterij 4
1 Lashinda Demus 56 "63 wat.
2 Marjolein de Jong 56 '95 kwal.
3 Gulumyan Oksana 57 "21 wat.
4 Parris-Thymes Debbie-Ann 58 "27 wat.
5 Josanne Lucas 58 "99
6 Soulama Aissata 59 "28
7 Ilona Ranta 59 "42

Batterij 5
1 Tetiana Tereschuk-Antipova 56 "16 wat.
2 Huang Xiaoxiao 56 "56 wat.
3 Niederstätter Monika 57 "18 wat.
4 Smith Shauna 58 "33 wat.
5 Vanja Stambolova 58 "99
Niet spel: Yevgeniya Isakova, Nguyen Thi Nu

Halve finales

Halve finale 1
1 Jesien Anna 54 "34 wat.
2 Huang Xiaoxiao 54 "34 wat.
3 Andrea Blackett 54 "79 wat.
4 Tetiana Tereschuk-Antipova 55 "13 wat.
5 Claudia Marx 55 "64
6 Marjolein de Jong 55 "92
7 Smith Shauna 55 "97
8 Niederstätter Monika 56 "14

Halve finale 2
1 Sandra Glover 54 "16 wat.
2 Pskit Malgorzata 55 "20 wat.
3 Benedetta Ceccarelli 55 "41
4 Tawa Dortch 55 "58
5 Gulumyan Oksana 56 "12
6 Shevon Stoddart 56 "49
7 Hantzi-Neag Hristina 57 "11
Gediskwalificeerd: Nicola Sanders

Halve finale 3
1 Yuliya Pechonkina 53 "86 wat.
2 Lashinda Demus 55 "00 wat.
3 februari Surita 55 "74
4 Parris-Thymes Debbie-Ann 55 "96
5 Cora Olivero 56 "47
6 Chrust-Rozej Marta 56 "80
7 Hejnová Zuzana 57 "29
Gediskwalificeerd: Louise Gundert

400m horden mannen

Qualifiers

1 Batterij
1 Kerron Clement 48 "98 wat.
2 Danny McFarlane 49 "37 wat.
3 Pieter de Villiers 49 "81 wat.
4 Luis Yacnier 49 "96 wat.
5 Doema Christian 50 "04 wat.
Ibrahim Maiga 6º 50 "62
7 Kurt Couto 52 "04

Batterij 2
1 Kemel Thompson 49 "33 wat.
2 Naman Keita 49 '58 kwal.
3 Gianni Carabelli 49 "87 wat.
4 Narisako Kenji 49 "87 wat.
5 Lattu Ari-Pekka 50 "23 wat.
Mikael Jakobsson 6 ° 50 '35

Batterij 3
1 Bershawn Jackson 49 "34 wat.
2 Felix Sanchez 49 '47 kwal.
3 Yevgeniy Meleshenko 49 "67 wat.
4 Herbert Llewellyn 49 "98 wat.
5 Sergio Hierrezuelo 50 "13 wat.
6 Eduardo Iván Rodríguez 50 "22 wat.
7 Pogorelov Aleksey 53 "44

Batterij 4
Periklis Iakovakis 1 49 "22 wat.
2 van Zyl L.J. 49 "35 wat.
3 Rhys Williams 49 '73 kwal.
4 Dean Griffiths 49 "79 wat.
5 Wright O'Neil 50 "90 P.N.
Gediskwalificeerd: Jiri Muzik

Batterij 5
James Carter 1 49 "05 wat.
2 Tamesue Dai 49 "17 wat.
3 Bayano Kamani 49 "18 wat.
4 Al-Hadi Soua'an Somaily 49 "70 wat.
5 Dezsö Ákos 51 "36
6 Sapoi 'Aleki Toetu'u 56 "06
Gepensioneerd: Edivaldo Monteiro

Halve finales

Halve finale 1
James Carter 1 47 "78 wat.
2 Bayano Kamani 47 "84 wat.
3 Felix Sanchez 48 '24 kwal.
4 Tamesue Vanaf 48 "46 wat.
5 Pieter de Villiers 49 "75
6 Dean Griffiths 49 "89
7 Eduardo Iván Rodríguez 49 "97
8 Doema Christian 50 "25

Halve finale 2
1 van Zyl L.J. 48 "16 wat.
2 Kerron Clement 48 "49 wat.
3 Narisako Kenji 49 "00
4 Yevgeniy Meleshenko 49 "22
5 Danny McFarlane 49 "41
6 Rhys Williams 49 "67
7 Lattu Ari-Pekka 49 "81
Gediskwalificeerd: Luis Yacnier

Halve finale 3
1 Bershawn Jackson 48 "19 wat.
2 Naman Keita 48 '60 kwal.
3 Kemel Thompson 48 "64
4 Al-Hadi Soua'an Somaily 49 "09
5 Periklis Iakovakis 49 "28
6º Sergio Hierrezuelo 49 "66
7 Gianni Carabelli 49 "77
Llewellyn Herbert 8 ° 50 '69

3000 m steeplechase vrouwen

Qualifiers

1 Batterij
1 Yelena Zadorozhnaya 9'32 "96 wat.
2 Hinds Korene 9'36 "76 wat.
3 Salome Chepchumba 9'39 "27 wat.
4 Hayakari Minor 9'41 "21, dat vlak oppervlak.
5 Bouchra Chaabi 9'41 "82 wat.
6 Galaviz Lisa 9'47 "45
7 Lívia Tóth 9'51 "03
8 de Croock Stephanie 9'54 "78
Roisin McGettigan 9 9'56 "31
Clarisse Cruz 10º 10'06 "96
Andrea Mayr 11º 10'07 "61
Miranda Boonstra 12 ° 10'09 "91

Batterij 2
1 Wioletta Janowska 9'35 "66 wat.
2 Hyman Mardrea 9'38 "75 wat.
Carrie Messner 3 9'39 "68 wat.
4 Rionoropo Jackline Chemwok 9'47 "37
5 Troup Rasa 9'47 "47 P.N.
6 Elodie Olivares 9'49 "28
Ida Nilsson 7 9'56 "17
8 Izmodenova Nataliya 10'01 "97
9 Rosa Morato 10'07 "09
10º Bahi Azzouhoum Fatiha 10'07 "39
Shalamanova Dobrinka 11º 10'07 "75
Gepensioneerd: Tuimala Years

Batterij 3
1 Docus Inzikuru 9'27 "85 wat.
2 Jeruto Kiptum 9'29 "21 P.N. wat.
Yekaterina Volkova 3 9'29 "88 wat.
4 Cristina Casandra 9'37 "19 wat.
5 Bouchaouante Yamina 9'42 "18 wat.
6 Jackson Elizabeth 9'45 "24 wat.
7 Inês Monteiro 9'47 "19 wat.
8 Habiba Ghribi 9'51 "49 P.N.
9 Bozkurt Türkan 9'56 "61
10º Horpynych Valentyna 9'59 "29
Jo Ankier 11 ° 10'12 "50

3000 m steeplechase male

Qualifiers

1 Batterij
1 Shaheen Saif Saaeed 8'11 "79 wat.
2 Ezekiel Kemboi 8'11 "90 wat.
3 Simon Vroemen 8'13 "08 wat.
4 Günther Weidlinger 8'15 "91 wat.
5 Martín Luis Miguel 8'17 "47 wat.
6 Mohamed Mustafa 8'18 "18 wat.
7 Pencreach Gaël 8'23 "96
Radoslaw Poplawski 8 8'29 "85
9 Luchianov Ion 8'32 "09
Steve Slattery 10º 8'36 "01
11º Greaux Alexander 8'39 "91
12º Buc Boštjan 8'40 "81
Pieter Desmet 13 ° 8'48 "05

Batterij 2
1 Paul Koech Kipsiele 8'16 "42 wat.
2 Obaid Musa Amer 8'16 "53 wat.
Antonio David Jiménez 3 8'16 "72 wat.
4 Bouabdallah Tahri 8'18 "31 wat.
5 Tareq Mubarak Taher 8'21 "68 wat.
6 Anthony Famiglietti 8'21 "84
Jukka Keskisalo 7 8'25 "14
8 Shiferaw Tewodros 8'27 "06
9 Ezzine Hamid 8'27 "07
10º Iwamizu Yoshitaka 8'28 "73
11e Peter Nowill 8'35 "35
12º Olshanskiy Andrey 8'54 "04
Gepensioneerd: Jakub Czaja

Batterij 3
1 Brahim Boulami 8'19 "54 wat.
2 Brimin Kipruto 8'19 "90 wat.
José Luis Blanco 3 8'21 "04 wat.
4 Lincoln Daniel 8'21 "39 wat.
5 Halil Akkas 8'26 "35
6 Ruben Ramolefi 8'28 "12
7 Koolwijk Krijn van 8'28 "92
8 Le Dauphin Vincent 8'30 "42
9 Shebto Moustafa Ahmed 8'33 "00
Martin Pröll 10º 8'33 "70
11º Slobodenyuk Vadym 8'35 "73
12º Usov Roman 8'36 "30
Andrew Lemoncello 13º 8'40 "29
Matthew Kerr 14º 8'41 "20

Vrouwen hoogspringen

Mannen hoogspringen

Qualifiers

Groep A
1 Topic Dragutin 2.27 kwal.
1 Nicola Ciotti 2.27 kwal.
3 Bába Jaroslav 2.27 kwal.
3 Vyacheslav Voronin 2.27 kwal.
5 Sokolovskyy wat Andriy 2.27.
6 Matt Hemingway 2.27 kwal.
7 frosen Oskari 2.24 kwal.
8 Challenger Ben 2,24
9 Jesse Williams 02:24
10º sposób Grzegorz 2,20
11º Manjula Kumara Wijesekara 2,15
11º Tereshin Andrey 2,15
11e Boros László 2,15
Jean-Claude Rabbath 11º 2,15
15 Gennadiy Moroz 2,15

Groep B
1 Stefan Holm 2.27 kwal.
1 Víctor Moya 2.27 kwal.
3 Kyriakos Ioannou 2.27 kwal.
3 Mark Boswell 2.27 kwal.
5 Krymarenko Yuriy 2.27 kwal.
6º 2.24 Yaroslav Rybakov wat.
7 Mickael Hanany 2,24
Andrea Bettinelli 7 2.24
9 Jacques Freitag 2.20
9 Kyle Lancaster 2.20
11º Svatoslav Ton 2,20
12º Daigo Naoyuki 2,20
Zonder maat: Stefan Vasilache, Talotti Alessandro

Vrouwen verspringen

Qualifiers

Groep A
1 Concepción Montaner 6,65 kwal.
Tatyana Kotova 6,63 2e kwal.
3 Yargelis Savigne 6.57 kwal.
4 Kelly Sotherton 6,55 kwal.
5 Elva Goulbourne 6,53 kwal.
6 Richmond Rose 6,53
7 mei Fiona 6,51
8 Torres Marestella 6,46
9 Naide Gomes 6,42
10º Kilpeläinen Natalia 6,34
11º Ineta Radevica 6,18
12º Salaqiqi Soko 5,77
13º Darmovzalová Martina 5,74
Did Not Start: Kene Ndoye

Groep B
1 Tianna Madison 6.83 kwal.
2 Vaszi Tünde 6.62 kwal.
3 Eunice Barber 6,60 kwal.
4 Grace Upshaw 6.59 kwal.
5 Udmurtova wat Oksana 6,56.
6 Bobby George Anju 6,54 kwal.
7º 6,53 die Jackie Edwards.
8 Kumiko Ikeda 6,51
9 Shyshlyuk Oleksandra 6,40
Bianca Kappler 10º 6,35
11º Kafetzí Ioanna 6,31
Adina Anton 12º 6,25
Niet spel: Irina Simagina

Mannen verspringen

Kwalificatie

Groep A
1 Mokoena Godfrey Khotso 8.22 kwal.
2 Salim Sdiri 8.18 kwal.
3 Shkurlatov Vitaliy 7.95 kwal.
4º 7,83 Christopher Tomlinson
5 Ibrahim Camejo 7,78
6 Miguel Pate 7,70
7 Chimier Jonathan 7,65
8 Mykolaitis Povilas 7,64
9 Walter Davis 7,42
10º Berrabah Yahya 7,33
Zonder maat: Morten Jensen, Leevan Sands
Niet starten: Gregório Jadel

Groep B
1 Dwight Phillips 8,59 kwal.
2 Evila wat Tommi 8,18. P.N.
3 James Beckford 8.13 kwal.
3 Nima Issam 8.13 kwal. P.N.
5 Ignisious Gaisah 8.11 kwal.
Joan Lino Martínez 6º 8.10 kwal.
7 Irving Saladino 7,98 kwal.
8 Zyuskov wat Volodymyr 7,97.
9 Winter Nils 7,91 kwal.
10 Brian Johnson 7,91
11º Teran Shinichi 7,27
12º Eroni Tuivanuavou 7,17
Zonder maat: Iván Pedroso, Bogdan Tarus

Vrouwen hinkstapspringen

Qualifiers

Groep A
1 Yargelis Savigne 14,47 wat.
2 Martínez Magdelin 14,46 kwal.
3 Anna Pyatykh 14,40 kwal.
4 Gurova Viktoriya 14,38 wat.
5 Aldama wat yamile 14,36.
6 Rahouli Baya 14,17 wat.
7 Natalya Safronova 14,09
8 Juravleva Anastasiya 13,97
9 Veldáková Dana 13,84
10º Kilpeläinen Natalia 13,66
11º Tetyana Dyachenko 13,32
Zonder maat: Athanasia Perra, Yelena Parfenova
Geen resultaten: Françoise Mbango Etone

Groep B
1 Devetzi Hrysopiyí 14,72 wat.
2 Trecia Smith 14,69 wat.
3 Huang Qiuyan 14,22 wat.
4 Carlota Castrejana 14,20 wat.
5 Tatyana Lebedeva 14,15 wat.
6 Kene Ndoye 14,11 wat.
7 Simona La Mantia 14,00
8 Snezana Vukmirovic 13,88
9 Gay Mabel 13,83
10º Mariya Dimitrova 13,79
11º Nadezhda Bazhenova 13,78
12º Kašpárková Sarka 13,69
13º Erica McLain 13,29

Heren hinkstapspringen

Qualifiers

Groep A
1 Yoandri Betanzos 17,40 kwal.
2 Leevan Sands 17:21 wat.
3 Walter Davis 17.08 kwal.
4 Marian Oprea 16,81 kwal.
5 Anders Møller 16,69 wat.
6 Valyukevich Dmitriy 16,68 kwal.
7 Taillepierre wat Karl 16,67.
8 Yastrebov wat Vyktor 16,66.
Nelson Evora 9 16,60
10º Gushchinskiy Viktor 16,39
11º Burkenya Danila 16,35
12º 16,33 Kazuyoshi Ishikawa
13º Meriluoto Johan 16.01
14º Zalaggítis Konstadinos 15,72
Zonder maat: Michael Velter

Groep B
1 Gregório Jadel 17,20 wat.
2 Karailiev Momchil 16,73 wat.
Kenta Bell 16,72 3 kwal.
4 David Giralt 16,71 kwal.
5 Allen Simms 16,63
6 Douglas Nathan 16,53
7 Spasovkhodskiy Igor 16,45
8 Bougtaïb Tarik 16.38
9 Mykola Savolainen 16,37
10º Melétoglou Hristos 16,35
11º Camossi Paul 16,23
12º 16,11 Randy Lewis
13º Friedek Charles Michael
Niet starten: Li Yanxi

Pole Vault vrouwen

Pole Vault mannelijke

Qualifiers

Groep A
1 Nick Hysong 5,60 kwal.
Igor Pavlov 5,60 2e kwal.
3 Tim Lobinger 5,60 kwal.
3 Dmitri Markov 5,60 kwal.
3 Patrik Kristiansson 5,60 kwal.
6º 5,45 Daichi Sawano wat.
6 Kevin Rans 5,45 kwal.
8 Galfione Jean 5,45
9 Buciarski Piotr 5,30
Zonder maat: Toby Stevenson, Leonid Andreev, Vladyslav Revenko, Liu Feiliang

Groep B
1 Pavel Gerasimov 5,60 kwal.
2 Giuseppe Gibilisco 5,45 kwal.
Danny Ecker 5,45 2e kwal.
Rens Blom 5,45 2e kwal.
Brad Walker 5,45 2e kwal.
6 Filippidis Konstadinos 5,45
6 Damiel Dossevi 5,45
8 Lanaro John 5,45
9 Denys Yurchenko 5,45
9 Steven Hooker 5,45
11e Jurij Rovan 5,30
Matti Mononen 11º 5,30
Zonder maat: Kim Yoo-suk, Lars Börgeling

Kogelstoten vrouwen

Qualifiers

Groep A
1 Nadezhda Ostapchuk 19,65 wat.
2 Yumileidi Cumba 18,94 wat.
3 Ryabinkina wat Olga 18,72.
4 Li Meiju 18,35 kwal.
5 Legnante Assunta 18,06 wat.
6 Lieja Tunks 17,87 kwal.
7 Olga Ivanova 17,80
8 Petra Lammert 17,72
9 Kristin Heaston 17,53
Vivian Chukwuemeka 10º 17,50
11º 16,94 Elisangela Adriano
12º Cristiana Checchi 16,67
13e Po'uhila 'Ana 15:14

Groep B
1 Valerie Vili 19,87 wat.
2 19:28 Svetlana Kriveljova wat.
3 Nadine Kleinert 18,90 kwal.
4 Khoroneko wat Natallia 18,83.
5 González Misleydis 18,53 wat.
6 Christina Schwanitz 18,35 kwal.
7 Kimberly Barrett 17,85
8 Rosa Chiara 17,32
9 Cleopatra Borel-Brown 17,31
10º Chibisova Oksana 16,67
11º Lee Mi-young 16,60
12º 16,51 Yoko Toyonaga
13 ° Elizabeth Wanless 16,50

Kogelstoten mannen

Qualifiers

Groep A
1 Christian Cantwell 21,11 kwal.
2 Joachim Olsen 20,85 wat.
3 Andrej Michnevitsj 20,54 wat.
4 Adam Nelson 20,35 kwal.
5 Tepa Reinikainen 20:19 wat.
6 Tomasz Majewski 20,12 wat.
7 Carl Myerscough 20.07 kwal.
8 Guset Gheorghe 19,83
9 Manuel Martínez 19,55
10º Stehlík Petr 19,48
11º Vodovnik Miran 19,28
12º Yushkov Ivan 18,98
13º Marco Antonio Verni 18,60
14º Scott Dorian 18,33
Niet starten: Shaka Sola

Groep B
Ralf Bartels 1 20,56 wat.
2 Mikulas Konopka 20,39 kwal.
3 Rutger Smith 20,26 wat.
4 Bilonoh Yuriy 20:21 wat.
5 Tiisanoja Ville 20,18 wat.
6 Khalid Habash Al-Suwaidi 19,72
7 Lyuboslavskiy Anton 19,56
8, John Godina 19,54
9 Dragan Peric 19,46
10º Peetre Taavi 19,20
11º 19,16 Yury Belov
12º 18,77 Hamza Alic
13º Elkasevic Edis 18,59
Zonder maat: Janus Robberts, Lyzhyn Pavel

Discus vrouwen

Qualifiers

Groep A
1 Pospíšilová-Cechlová Vera 64,26 wat.
2 Song Aimin 64,15 kwal.
3 Dragana Tomasevic 62,02 wat.
4 Olena Antonova 61,05 wat.
5 Joanna Wisniewska 59,66 wat.
6 Elizna Naude 58,93
7 Yesipchuk Oksana 58,32
8 Marzena Wysocka 57,44
9 Neelam Jaswant Singh 56,70
10º Tapoki Tereapii 50,92
11 ° 47,15 Aretha Thurmond

Groep B
1 Natalya Sadova 63,65 kwal.
2 Franka Dietzsch 63,53 wat.
3 Nicoleta Grasu 62,06 kwal.
4 Anna Söderberg 59,94 kwal.
5 Beatrice Faumuina 59,81 kwal.
6 Maar wat Shuli 59,43.
7 Natalya Fokina 59,30 kwal.
8 Ferrales Yania 58,38
Zijn 9 Seilala 57,68
10º Becky Breisch 57,16
11e Potepa Wioletta 56,31

Discus mannen

Kwalificatie

Groep A
1 Gerd Kanter 65,76 kwal.
2 Jason Tunks 64.02 kwal.
3 Möllenbeck wat Michael 63,71.
4 Frantz Kruger 63,44 kwal.
5 Jarred Rome 62,72 kwal.
6 Carl Brown 61,91
7 Bogdan Pishchalnikov 61,17
8 Jo Van Daele 61,12
9 Kaptyukh Vasiliy 61,04
10 Frank Casañas Yennifer 60,94
11º Balliengo Jorge 60,40
12º Abbas Samimi 60,25
13º 58,97 Gábor Máté
Niet starten: Rutger Smith

Groep B
1 Virgilijus Alekna 68,79 kwal.
Lars Riedel 66,22 2 kwal.
3 Pestano wat Mario 65,04.
4 Andrzej Krawczyk 64,51 kwal.
5 Kővágó wat Zoltán 64,30.
6 Ian Waltz 64,30 kwal.
7 Aleksander Tammert 64.02 kwal.
8 Libor Malina 62,41
9 Vikas Gowda 62,04
Roland Varga 10º 61,94
Wu Tao 11º 61,75
12º Gaute Myklebust 60,00
13º Tompuri Timo 59,11

Speerwerpen vrouwen

Qualifiers

Groep A
1 Osleidys Menendez 65,77 kwal.
2 Obergföll wat Christina 61,59.
3 Mikaela Ingberg 61,06 kwal.
4 Goldie Sayers 60,67 wat.
5 Scherwin wat Christina 60,11.
6 Tsiolakoúdi Aggeliki 59,06 wat.
7 Mercedes Chilla 58,38
8 Ivankova Olha 56,56
9 Claudia Coslovich 55,78
Kim Kreiner 10º 55,05
11º 54,68 Felicia Moldovan-Tilea
12º Bicet Noraida 54,52
13º Stasiulionyté Inga 54,38
14 Aava Moonika 54,24
15 Yakovenko Mariya 50,37

Groep B
1 Steffi Nerius 66,52 kwal.
Sonia Bisset 64,50 2 kwal.
3 Laverne Eve 61,12 wat.
4 Tarvainen wat Paula 60,83.
5 Bani Zahra 60,09 kwal.
6 Karapetrova Rumyana 59,22 kwal.
7 Špotáková Barbora 58,74
8 McKoy Olivia 58,49
9 Madejczyk Barbara 57,14
10º Kozarenoka Inga 56,71
11º Szabó Nikolett 55,17
12º Savva Lika 55,03
13º Xue Juan 53,81
14º 47,37 Serafina Akeli
Zonder maat: Mirela Manjani

Heren Speerwerpen

Qualifiers

Groep A
1 Sergey Makarov 85,08 kwal.
Andreas Thorkildsen 81,45 2 kwal.
3 Aki Parviainen 79,48 wat.
4 Eriks Rags 78,79 kwal.
5 Guillermo Martínez 78,37 kwal.
6 Frank wat Mark 77,87.
7 Tomas Intas 77,08 kwal.
8 Nick Nieland 76,71
9 Stefan Müller 76,30
10º Bokor Marián 74,81
11 Al-Mohamed Firas 72,63
Gergely Horváth 12º 72,33
13º 72,17 Francesco Pignata
Gabriel Wallin 14º 72,04
15º Statsenko Oleg 64,44
16 Shaka Sola 41,18

Groep B
1 Tero Pitkämäki 82,21 kwal.
Andrus Varnik 80,97 2 kwal.
3 Ainars Kovals 80,80 kwal.
4 Alexandr Ivanov 79,65 wat.
5 Russell Scott 79,45 kwal.
6 Nicolay Christian 76,68
7 Vadims Vasilevskis 76,16
8 Rautenbach Lohan 75,94
9 Li Rongxiang 74,95
10º Esko Mikkola 72,54
11º Hetzendorf John 70,49
12º Ronny Nilsen 70,07
13º 68,31 Yukifumi Murakami
14º Bavikin Vadim 66,74
15 Angelovski Dejan 58,23

Hammer Throw vrouwelijke

Qualifiers

Groep A

1 Yipsi Moreno 72,67 kwal.
Tatyana Lysenko 71,14 2 kwal.
3 Kamila Skolimowska 70,28 kwal.
4 Mihaela Melinte 68,31 wat.
5 Claretti wat Clarissa 68,21.
6 Zhang Wenxiu 66,73 kwal.
7 Zolotukhina Nataliya 66,36
8 Pchelnik Darya 65,54
9 Berta Castells 65,50
10º Orbán Éva 64,26
11º Sini Pöyry 64,24
12º Bethany Hart 63,97
Cecilia Nilsson 13º 62,27
14º 61,91 Betty Heidler
Zonder maat: Jennifer Dahlgren, Khoroshikh Yekaterina, Kathrin Klaas

Groep B

1 Olga Kuzenkova 71,97 kwal.
2 Montebrun wat Manuela 71,63.
3 Sekachova wat Iryna 68,55.
4 Susanne Keil 67,82 kwal.
5 Erin Gilreath 67,41 kwal.
6 Scott Candice 66,85 kwal.
7 Tsander Volha 66,07
8 Brkljacic Ivana 65,63
9 Amber Campbell 65,48
10º Papadopoulou Stiliani 64,99
Jennifer Joyce 11º 64,34
12º 64,16 Shirley Webb
13º Eileen O'Keeffe 64,09
14º Crawford Yunaika 63,79
15º Murofushi Yuka 62,83
16 Alméstica Amarilys 56,66
Zonder maat: Gu Yuan, Balassini Ester

Hammer Throw mannen

Qualifiers

Groep A

  • Vadim Devyatovskiy 81,20 - Q
  • Olli-Pekka Karjalainen 77,30 - Q
  • Holger Klose 76,47 - Q
  • Vladyslav Piskunov 76,04 - Q
  • Vadim Khersontsev 75,92 - Q
  • Chris Harmse 74,37 - Q
  • A.G. Kruger 73,63 - Q
  • Dilshod Nazarov 73,38
  • András Haklits 73,26
  • Esref Apak 73,04
  • Miloslav Konopka 72,91
  • Ihor Tuhay 70,85
  • Juan Ignacio Cerra 68,44
  • Dorian Collaku 58,83

Zonder maat: Sergey Kirmasov

Groep B

  • Ivan Tikhon 79,26 - Q
  • Szymon Ziolkowski 78,34 - Q
  • Andriy Skvaruk 77,21 - Q
  • Krisztián Pars 76,86 - Q
  • Markus Esser 76,45 - Q
  • Ilya Konovalov 76,42 - Q
  • Libor Charfreitag 76,30 - Q
  • Alexandros Papadimitriou 74,99
  • Lukas Melich 74,53
  • Ali Mohamed Al-Zinkawi 72,28
  • James Parker 71,95
  • Mohsen El Anany 71,78
  • Roman Rozna 71,52
  • Nicola Vizzoni 70,77
  • Andrey Vorontsov 69,71
  • Patric Suter 68,54
(0)
(0)
Commentaren - 0
Geen reacties

Voeg een Commentaar

smile smile smile smile smile smile smile smile
smile smile smile smile smile smile smile smile
smile smile smile smile smile smile smile smile
smile smile smile smile
Tekens over: 3000
captcha