NBA Development League 2012-2013

Het seizoen van de NBA Development League 2012-2013 was de twaalfde editie van de NBA D-League. Het seizoen eindigde met de overwinning van de Rio Grande Valley Vipers, die de Santa Cruz Warriors 2-0 in de laatste set versloeg.

Deelnemende teams

De Dakota Wizards verhuisde naar Santa Cruz in Californië, en veranderde haar naam naar Santa Cruz Warriors. In vergelijking met het vorige seizoen, werden de teams verdeeld in drie divisie: Oost, Midden-en West.

Ranking reguliere seizoen

Playoffs

Billboard


NBA D-League Finale

Race 1

Race 2


Statistiek

Awards NBA D-League

  • Meest Waardevolle Speler: Andrew Goudelock, Sioux Falls / Rio Grande Valley
  • Coach van het Jaar: Alex Jensen, Canton Charge
  • Rookie van het Jaar: Tony Mitchell, Fort Wayne Mad Ants
  • Defensieve Speler van het Jaar: Stefhon Hannah, Santa Cruz Warriors
  • Impact Speler van het Jaar: Rasual Butler, Tulsa 66ers
  • Most Improved Player: Cameron Jones, Santa Cruz Warriors
  • Executive van het Jaar: Bill Boyce, Texas Legends
  • Sportiviteit Award: Ron Howard, Fort Wayne Mad Ants
  • All-NBDL First Team
    • Andrew Goudelock, Sioux Falls / Rio Grande Valley
    • Jerel McNeal, Bakersfield Jam
    • Tony Mitchell, Fort Wayne Mad Ants
    • Demetris Nichols, Sioux Falls Skyforce
    • Brian Butch, Bakersfield Jam
  • All-NBDL Tweede Team
    • Cory Joseph, Austin Toros
    • Travis Leslie, Santa Cruz Warriors
    • Damion James, Bakersfield Jam
    • Kris Joseph, Maine / Springfield
    • Tim Ohlbrecht, Rio Grande Valley Vipers
  • Derde Team All-NBDL
    • D.J. Kennedy, Erie / Rio Grande Valley
    • Justin Holiday, Idaho Stampede
    • Dajuan Summers, Maine Red Claws
    • Chris Wright, Maine Red Claws
    • Jerome Jordan, Reno / Los Angeles
  • NBDL All-Defensive First Team
    • Stefhon Hannah, Santa Cruz Warriors
    • Jorge Gutiérrez, Canton Charge
    • Chris Wright, Maine Red Claws
    • Damion James, Bakersfield Jam
    • Fab Melo, Maine Red Claws
  • NBDL All-Defensive Tweede Team
    • Justin Holiday, Idaho Stampede
    • Cory Joseph, Austin Toros
    • Mark Tyndale, Sioux Falls / Maine
    • Toure 'Murry, Rio Grande Valley Vipers
    • Hilton Armstrong, Santa Cruz Warriors
  • NBDL All-Defensive Team Derde
    • Chris Roberts, Austin Toros
    • Sadiel Rojas, Fort Wayne Mad Ants
    • Othyus Jeffers, Iowa Energy
    • Elia Millsap, Los Angeles D-Fenders
    • Mickell Blijdschap, Santa Cruz Warriors
  • NBDL All-Rookie First Team
    • Jorge Gutiérrez, Canton Charge
    • Scott Machado, Santa Cruz Warriors
    • Tony Mitchell, Fort Wayne Mad Ants
    • Kris Joseph, Maine / Springfield
    • Fab Melo, Maine Red Claws
  • NBDL All-Rookie Tweede Team
    • Glen Rice, Jr., Rio Grande Valley Vipers
    • Dominique Sutton, Tulsa 66ers
    • JaMychal Green, Austin Toros
    • Chris Johnson, Rio Grande Valley Vipers
    • Micheal Eric, Canton Charge
  • NBDL All-Rookie Team Derde
    • Carlon Brown, Santa Cruz / Idaho
    • Tony Taylor, Tulsa 66ers
    • Toure 'Murry, Rio Grande Valley Vipers
    • James Nunnally, Bakersfield Jam
    • Chris Cooper, Bakersfield Jam
(0)
(0)
Commentaren - 0
Geen reacties

Voeg een Commentaar

smile smile smile smile smile smile smile smile
smile smile smile smile smile smile smile smile
smile smile smile smile smile smile smile smile
smile smile smile smile
Tekens over: 3000
captcha